Tahaks oma kodu!

Selline jama, et meil ei vea üldse nende üürikatega, no kohe üldse ei vea.

Tartus esimene üürikorter oli alguses mõnus, soe ja korras. Muidugi oli suvi ka. Aga niipea kui ilmad sügiseks muutusid muutus ka korter hallituse kambriks. No küll me võitlesime ja kütsime ja pesime ja tuulutasime ja möllasime aga hallitusest lahti ei saanud. Ainult hallitus sai minu pisikesest armsast Jänksipänksist lahti. Kurb kohe meenutada, et mingi fakking korteri pärast suri mu lemmikloom minu käte vahel. No see on kogemus, mida enam eales kogeda ei taha! Muidugi sai hiljem see hallitus lahti ka meist, sest me ei suutnud enam võidelda selle pasaga seal. Ning lihtsalt otsisime uue üürika..

Teise üürika kohta pole mul küll halbu sõnu. Korter oli mõnus, soe ja hea aastaringselt. Ainuke miinus, mis seal oli oli see, et korter kubises pisikestest punastest sipelgatest. Nagu elaks sipelga pesas, ausalt noh. Kassi toidukaussi ei saanud mitte kuhugi panna. paaritunni pärast kubises see sipelgatest. Nii me siis seal uputasime ja mürgitasime ja lömastasime neid. Pole hullu, vähemalt ei elanud hallituses ja sipelgad meid väga ei seganud ka, vähemalt kallale ei tulnud ja lõpupoole jäi neid vähemaks.

Nüüd elame Nõmmel ( Kohtla-Nõmmel) üürikorteris ja alguses oli jälle kõik tore ja ilus ja värki, kuni saabus sügis. Jama oli selles, et meie alune korter oli tühi ja hallitas ning oli niiskust täis. Nii tungis see kogu niiskus meilegi. Et lapse pärast peab korter soe olema, pidime korterit rämedalt kütma. Ja seal on ainult elektri radikad. Nii muutusid meie kahtoalise korteri arved müstiliseks..

Aga asja tipp on see, et eelmine aasta, 28. dets, tahtsime teha muudatusi ja Veiko hakkas seal mööblit vedama ühest kohast teise, kuni jõudis riidekapini. Seda natuke lükkas ja tiris, kuni kapi tagant ilmus välja mega hallitus. Lükkasime ka lapse voodi seinaääraest eemale ja täpselt sama lugu. nagu miks? Ma lihtsalt ei jaksa enam selle jamaga mässata. 

Veiko helistas siis omanikule ja rääkis asja ära ja kujutate ette, ainuke soovitus mida antakse, et õhutage, hoidke aknaid lahti. MIDA P***ET nagu?! Mul on kodus 5 kuune laps, kelle tervisele see hallitus ei mõju üldse hästi ja üldse kes see loll hoiab aknaid lahti kui tal toas imik? Ja veel keset talve?! 

arghh, ma läksin nii keema.

Ning sellest ajast oleme ööbinud minu vanemate juures. Aga no see pole ka mingi elu ju!

Ühesõnaga, miks kurat ei võida minaoma miljoneid, et saaksin osta normaalse päris oma kodu?

Pane pildi ka oma Jänksist, kes läks hallituse saagiks..

Image

One thought on “Tahaks oma kodu!

  1. Pingback: OMA KODU, JUHHEI! | KäRdu!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s