Ei tea, kas õhtuni vastu pean.

Tänane päev on lihtsalt JUBA niii väsitav olnud, et ma ei jõua õhtut ära oodata.

Esiteks, eile lõunase uneajal tõusis Mial lambist palavik. Selle palavikuga olen maadelnud tänaseni – kord langeb, kord tõuseb, aga ära kaduda ei taha. Kummaline on nagu see ka, et tal ei ole  ei nohu ega köha ning enamasti on vägaheas tujus ja hästi aktiive, olgugi see palavik kasvõi 39C ning ühtegi korda ei ole virisenud ka, et nagu kuskilt valutaks, aga palavik on ja kõrge, ning see ajab mu lihtsalt hulluks.

Teiseks, pean ma täna veel vaatama õe last ka, kes on peagi 2aastaseks saamas poisiklutt. Ja neid pahandusi tema tagant ei jõua lihtsalt likvideerida kui ta juba uusi korda saatnud on. Ning haige Miaga on veel eriti raske Rometit valvata, sest Mia väsib palju kiiremini ära ja tahaks magada, aga üksi ta ei taha, sest tal on paha olla ja Rometit ka üksi jätta ei saa, nii ma siis püüan teha, et mõlemal oleks hea, aga see on lihtsalt meeletult raske.

Kolmandaks, olen ma Miaga juba kella poole kuuest hommikust üleval ja väsimus taob raskelt jalaga p**** ja tunnen et vaja ennastki kraadida, sest pea valutab ja ei ole ka kõige parem olla.

Ühesõnaga, peab vist õhtuks koha hullumajas reserveerima 🙂

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s