Titendus..

Alates eelmise nädala keskpaigast on Miaga olnud üks trall. Koguaeg on mingi jama, üks mure kaob/laheneb, tuleb teine kohe peale. Kergelt on tunne, et olen hulluks minemas, närvid kaotamas ja otsi andmas. Ma lihtsalt ei jaksa enam..

Estikes oli ta siin kolm päeva kõrges palavikus (tuttav arvas, et kolmepäeva palavik, aga ei mina tea, mis asju ta sin põeb). Käisime siis arstil ja leiti, et põletiku näitaja on liiga kõrge ning kirjutati antibiootikumid välja. Paar päeva andsin, aga lõpetasin ära, sest kummalistel asjaolnudel muutus lapse pepu ja tussu väga punaseks ja täpiliseks, ning arvasin, et ehk rohi tegi seda, sest tavaliselt juhtub selliseid asju siis kui lapsel on kõht väga lahti, aga Mial on just kõht kinni. Ning see on ka meie järgmine probleem.

Laps ainult pussutab ja ei kakka. Ma ei saa aru millest see jant algas, või mis talle liiga teeb, aga kakatud saab alles siis kui ma umbes kolmandal v neljandal päeval kasutan microlaxi ning siis tunne, et laps kakkab nädala jagu välja  ja edasi läheb samamoodi, mitu päeva kakkamata…

Kõige hullem see, et avastasin tulemas kolm hammast jälle korraga, ning oleme siin neljandat päeva magamata. Öösiti ainult kisab ja miski ei suda teda rahustada. 

Miks KÕIK asjad peavad korraga tulema?! Ma olen lihtsalt niii läbi omadega ja ma ei kujuta ette, mida kuradit Mia veel tundma peab 😦 Mul lapsest lihtsalt nii kahju, aga ma ei oska teda enam kuidagi moodi aidata, kuna olen kõiki asju proovinud ja miski ei aita ühegi probleemi vastu.. Mida ma tegema pean? Miks kurat tal kõht kinni on? Miks need nõmedad hambad peavad korraga tulema ja sellist valu lapsele tulema?

Vahest lihtsalt unistan, et oleks ma mingine sensitiiv siis saaksin kõik lapse hädad ja vaevused ära võtta, kas või enda kanda..

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s