15.09.2014 Romantika

Täna tahaks ma kirjutada ühest imelisest õhtust oma kallimusi Veikoga. Noh, nimelt õhtust mil me kihlusime!
Sellessuhtes, välja minemise plaanidest olin ma juba teadlik, sest sel samal päeval sai meil täis neli aastat ametlikult “käimist” . Niisiis, olin juba arvestanud ohtu kalliga, aga see, mis mind tegelikult ees ootas, seda poleks ma osanud ka unes näha.
Jätsime siis pisi Mia vanaemaga koju ja läksime Saka mõisa restorani sööma (seda ma varem ei teadnud et kus või mis). Võin kinnitada,et toit on seal imehea ja teenindus on 5+ või rohkemgi, soovitan seda kohta kõigile!
Alustuseks võtsime prae (Salveiga maitsestatud kanafilee ürtidega täidetud kartuli, artišoki ja valge veini-koorekastmega) ja see toit oli lihtsalt VÕRRATU!

image

Seejärel otsustasime proovida magustoitu ka, kuigi kõht oli juba täis. Mina tellisin martsipani-jäätiseterriin puuviljakastmega (mina, kui martsipani mittesööja võin öelda, et miskit ei olnud liiga palju või liiga vähe. Kõike oli parajalt.) ja see viis keele alla. Veiko tellis aga sooja vaarikakoogi jäätisega ja ütles, et seegi oli väga maitsev.
Pärast mega õgimist, otsustasime, et lähme jalutame natuke mõisa õuel ning avastasume sealgi päris palju põnevat nagu näiteks kaeviku.

image

Jalutasime siis edasi väikese joa juurde ning seal läks ka trepp alla mereäärde. Trepp oli vinge ning teades mind meeldib mulle pildistada ütles Veiko ” Oh, tee sellest ka pilti”, noh niikaua kui mina seal pildistasin…

image

.. nohistas tema minu selja taga miskit. Ning kui ma ümber pöörasin, oli vaatepilt selline : Veiko ühel põlvel ja sõrmus käes ja küsis mind naiseks. ( eks ma siis uhkustan ka)

image

Ma olin niii šokis, et hea et ma sealt samast trepist alla ei kukkunud! Ja pehmoke nagu ma olen tuli pisar ka silmanurka.. Aga muidugi ütlesin ma JAH, aga sõrmust hetkel sõrme ei saa panna kuna natuke suur, peab väiksemaks tegema..
Aga siis läksime trepist alla, mul muidugi jalad värisesid, mereäärde jalutama ja romanssi tegema.

image

image

Jalutasime natuke seal ka ja siis hakkasumegi kodupoole minema, sest kell oli märkamatult mitu saanud ja pidime Mia juurde tagadi minema.
Aga ma võin öelda, et ilusamat õhtut pole mul vist olnudki ja Veiko suudab mind ikka ja jälle oma romantilisusega üllatada!

*küll on tüütu telefoniga blogida..

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s